Benim Filom’dan avantajlı kampanya!

Kategori: Sektörden Haberler / August 5, 2020

Türkiye’de ilk kez uygulanan üyelik sistemiyle Cat® markalı Bekoloder (Kazıcı Yükleyici), Mini Ekskavatör ve Mini Yükleyici iş makinelerini üyelerinin kullanımına Borusan güvencesiyle sunan Benim Filom, Petrol Ofisi ile işbirliği yaparak avantajlı bir kampanya başlattı.

 

Kampanya kapsamında Benim Filom üyeleri iş makinesi, binek ya da kamyon fark etmeden tüm araçlarının deposunu Petrol Ofisi istasyonlarından özel indirimlerle dolduruyor. Bu kampanyadan hem mevcut üyeler hem de yeni üye olacak adaylar yararlanabiliyor. Kampanyadan yararlanacak mevcut üyelerin aktif paketlerinin olması gerekiyor. Üyelik ön bedelini ödenmesi ardından en az bir kere fatura oluşturan yeni üyeler de kampanyadan yararlanabiliyor.

Yenilikçi bir iş modeli: Benim Filom

Makine kiralama ve hafriyat hizmeti veren işletmeler Benim Filom’un makine parkından diledikleri zaman diledikleri yerde ihtiyaç duydukları makineden kullandıkları kadar ödeyerek yararlanıyor, maliyetlerini düşürerek işlerini büyütüyor. Bu iş modelinde inşaat şirketleri de doğru makine ve operatör bulmak için vakit kaybetmiyor, piyasa koşullarında fiyatlama ve operatör bildirim sistemi sayesinde işin maliyetini net görebiliyor ve şeffaf bir hizmet alabiliyorlar.

Benim Filom, üye olmak isteyen makineci ve hafriyatçıları paketler ile ön ödeme karşılığında üyelik sistemine dâhil ediyor. Benim Filom ile üye olmadan işbirliği yapan inşaatçılar ise anlık makine taleplerini Borusan güvencesiyle kusursuz bir şekilde karşılanmasının ayrıcalığını yaşıyorlar. Üyeler ve müşteriler, ihtiyaç duydukları ve filoda yer alan herhangi bir tipteki makineyi nitelikli operatör, mazot, bakım, amortisman, makine yatırımı gibi konularla uğraşmadan telefon ya da web sayfası üzerinden talep edebiliyorlar.

Sosyal Medya!